O firmie

paczka4U to Twój osobisty dostawca przesyłek


paczka4U powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na nowoczesne i tanie usługi kurierskie. Nasz serwis internetowy oferuje najtańsze usługi kurierskie, realizowane przez jedną z najlepszych firm kurierskich w Polsce.
Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób fizycznych, dla których profesjonalna dystrybucja paczek jest niezwykle ważna.
Do korzystania z naszego serwisu zachęcamy również firmy, które nie posiadają podpisanych umów z firmami kurierskimi.
To my oferujemy Państwu najwyższą jakość usług wykonywanych przez naszego partnera biznesowego jakim jest DPD Polska, za niezwykle niską i atrakcyjną cenę.
To bardzo proste! Dzięki naszemu serwisowi zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale również cenny dla Ciebie czas. Sprawdź naszą usługę: odbiór paczki z zagranicy - tanie paczki do Polski. 
Przekonaj się sam, jak łatwo i tanio można zamówić kuriera, bez konieczności wychodzenia z domu.
Z nami możesz rozwijać swój biznes bardziej profesjonalnie. Wysoka jakość usług wcale nie musi być droga. Przekonaj się o tym sam korzystając z naszego serwisu internetowego paczka4U, który jest bardzo szybkim, a jednocześnie bardzo prostym w obsłudze narzędziem.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego serwisu internetowego paczka4U i skorzystania z oferty na usługi kurierskie, takie jak transport drogowy krajowy oraz transport drogowy międzynarodowy.

Administratorem serwisu internetowego paczka4U jest:

 

Petasos Sp. z o.o.
ul. Kruczowskiego 8
00-380 WARSZAWA

NIP 525-24-92-206
Regon 142656242
KRS 0000369041

 

Petasos Sp. z o.o. jest w 100% spółką polską, bez udziału kapitału zagranicznego.

Pewnie wiesz, że petasos w starożytnej Grecji oznaczał kapelusz chroniący przed słońcem. Petasos ze skrzydłami stał się symbolem Hermesa, boskiego posłańca.